współpraca

Od jednej kropli wina cała szklanka wody różowieje

Victor Hugo (z książki Katedra Marii Panny w Paryżu)

Restauracje

Trudno wyobrazić sobie toast bez kieliszka szampana, wino doskonale łączy się z jedzeniem, towarzyszy spotkaniom i świętowaniu…

Dlatego zapraszam do współpracy właścicieli sklepów i restauracji, by na Waszych pólkach oraz w menu nie zabrakło lokalnego wina. Wszak Kujawy słyną ze smakowitych kaczek i gęsi, a ta stworzy piękną parę dla wspaniałych czerwonych kupaży z Winnicy.

zobacz WIĘCEJ

Prezenty

Wszyscy lubimy dostawać upominki, ale przede wszystkim dawać. Wino może być również doskonałym pomysłem na prezent. Wino sprzyja rozmowom i wspomnieniom, a za każdą wybraną przez nas butelką kryje się jakaś historia… , którą zapakujemy, ozdobimy w wybrany przez Ciebie sposób.

Przygotowaliśmy dla Was zestawy prezentowe z jednym, dwoma, trzema winami w zależności kto jak sobie życzy. Do dyspozycji macie Państwo eleganckie skrzynki drewniane, także z aranżacją kwiatową, oraz nasze standardowe tekturowe opakowania.

zobacz WIĘCEJ

Degustacje / Eventy

Wino to świetny towarzysz wspólnych spotkań, integracji czy zabaw. Zapraszamy więc przedsiębiorców do organizacji eventów, do udziału w warsztatach, wspólnych degustacji, które możemy zorganizować „po pracy”.

Oferujemy dla Państwa nie tylko miły spacer po winnicy, degustacje win, ale również posiłek przygotowany przez ikony kuchni dobrzyńskiej

Szukasz inspiracji do zorganizowania udanej imprezy firmowej? Odezwij się do mnie

zobacz WIĘCEJ
Close Menu